Nahoru
OBEC OVČÁRY
Okres Mělník | oficiální stránky
Hlavní nabídka
Domovská stránka
Aktuality
Kalendář akcí
Dětská skupina OVEČKA
Obecní úřad
Czech Point
Rozpočty obce Obec Ovčáry - rozpočtové
Vyhlášky a nařízení
Agendy úřadu
Správní úřady
Zasedání zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Formuláře úřadu
Registr oznámení
Výroční zprávy
Úřední deska
Archiv úřední desky
Starší sejmuté dokumenty
Ostatní dokumenty
Elektronická podatelna
Povinné informace
GDPR
Samospráva
Územní plán
Zákon č.159/2006 Sb.
Územní plán
Tlaková kanalizace
Nakládání s odpady
Informace o obci
Historie obce
Památky
Firmy v obci
Připravované projekty - studie obce
Program rozvoje obce
Komunitní centrum
SDH Ovčáry - Nedomice
TJ Sokol Ovčáry
Fotogalerie
Domovská stránka
Aktuality
Kalendář akcí
Dětská skupina OVEČKA
Obecní úřad
Czech Point
Rozpočty obce Obec Ovčáry - rozpočtové
Vyhlášky a nařízení
Agendy úřadu
Správní úřady
Zasedání zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Formuláře úřadu
Registr oznámení
Výroční zprávy
Úřední deska
Archiv úřední desky
Starší sejmuté dokumenty
Ostatní dokumenty
Elektronická podatelna
Povinné informace
GDPR
Samospráva
Územní plán
Zákon č.159/2006 Sb.
Územní plán
Tlaková kanalizace
Nakládání s odpady
Informace o obci
Historie obce
Památky
Firmy v obci
Připravované projekty - studie obce
Program rozvoje obce
Komunitní centrum
SDH Ovčáry - Nedomice
TJ Sokol Ovčáry
Fotogalerie
Důležité odkazy
Návštěvnost stránek
Domovská stránka
Úřední deska
Obsah stránky
Úřední deska
Vyhledávání
Všechny kategorie
Hospodaření obce
Veřejné zasedání Zastupitelstva obce
Veřejné vyhlášky
Svazek obcí Cecemínsko
Veřejnoprávní smlouvy
Volby
Dokumenty z jiných úřadů
Ostatní
Zrušit filtr
Název dokumentu
Kategorie
Vyvěšeno
Sejmuto
Závěr zjišťovacího řízení Podle § 7 zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí -EIA :Optimalizace traťového úseku Lysá nad Labem
Ostatní
02.09.2026
30.09.2026
Oznámení o termínech provádění pravidelných odečtů
Ostatní
01.09.2026
30.09.2026
Veřejná vyhláška Opatření obecné povahy - přechodná úprava provozu
Veřejné vyhlášky
26.08.2026
16.09.2026
Veřejná vyhláška o možnosti převzít písemnost
Veřejné vyhlášky
23.08.2026
08.09.2026
Počet a sídlo volebního okrsku
Volby
17.08.2026
11.10.2026
Veřejná vyhláška Návrh opatření obecné povahy Stanovení místní úpravy provozu
Dokumenty z jiných úřadů
20.05.2026
31.12.2026
Obec Ovčáry - návrh závěrečného účtu obce za rok 2025
Hospodaření obce
17.05.2026
31.12.2026
Návrh závěrečného účtu SO Cecemínsko za rok 2025
Svazek obcí Cecemínsko
17.05.2026
31.12.2026
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí neinvestiční dotace z rozpočtu obce Ovčáry
Veřejnoprávní smlouvy
30.04.2026
31.12.2026
Výroční zpráva za rok 2025
Ostatní
27.02.2026
28.02.2027
Upozornění ČEZ
Veřejné zasedání Zastupitelstva obce
15.10.2023
---
Informace o doručování písemností s TP na adrese ohlašovny Ovčáry 41
Ostatní
01.01.2016
01.01.2040